DataNazwa zawodówRocznikiMiejscowośćInformacje
21.05Turniej Regionalny Dzieci w JudoDzieci 2009-10, 2011-12, 2013-14Pruszcz PomorskiAkademia Sportu Tora Bydgoszcz
21-22.05Puchar Europy EJUKadetBielsko-BiałaEJU, PZ Judo
23-26.05Randori TCKadetBielsko-BiałaPZ Judo
28.05Mistrzostwa Regionu PółnocnegoMłodzik + 2009Gdańsk
28.05International Judo LeagueU15 (2008-09), U13 (2010-11), U11 (2012-14)WrocławMKS Juvenia Wrocław
29.05Turniej międzynarodowy (niepotwierdzony)Junior, KadetWrocławMKS Juvenia Wrocław
30.05-01.06camp (niepotwierdzony)Junior, KadetWrocławMKS Juvenia Wrocław
03.06Mistrzostwa PolskiMłodzież
04-05.06Otwarty Puchar Polski Baltic CupMłodzież, Junior, Kadet, MłodzikGdyniaUKS Opty Gdynia
06-07.06Randori TCMłodzież, Junior, KadetGdyniaUKS Opty Gdynia
11.06Turniej Międzynarodowy Solanin Cup 2022Młodzik, DzieciNowa SólUKS Olimp Nowa Sól
11.06Otwarty Puchar PolskiSenior
11.06XXV Ogólnopolski Turniej Judo Pamięci Ewy Larysy KrauseDzieciDąbrowaUKS Tori Dąbrowa
12.06RandoriMłodzik, DzieciNowa SólUKS Olimp Nowa Sól
02-04.09RandoriMłodzież, Junior, KadetCetniewoPZ Judo
03.09Otwarty Puchar Polski SeniorówSenior
04.09RandoriMłodzież, Junior, Kadet
07-11.09Mistrzostwa Świata WeteranówKraków
10.09Otwarty Puchar PolskiJuniorSochaczewPZ Judo
12-14.09Mistrzostwa Świata KataKraków
17.09Mistrzostwa Regionu Północnego (1. eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików)MłodzikToruńTKS Judo Toruń
24-25.09Warsaw Judo OpenJunior, Kadet, MłodzikWarszawaUKJ Ryś Warszawa
24-25.09Randori po WJOMłodzież, Junior, KadetWarszawaPZ Judo
01.10Otwarty Puchar PolskiSenior
08.1031. Turniej Judo im. Antoniego Reitera (International Judo League)U15 (2008-09), U13 (2010-11), U11 (2012-14)GdańskUKS Conrad Gdańsk
08-09.10RandoriMłodzież, Junior, Kadet
09.10International Judo League – campGdańskUKS Conrad Gdańsk
15.10Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (2. eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików)MłodzikBydgoszcz
16.10XXV Drużynowy Turniej JudoDzieci 2009-10, 2011-12GdyniaUKS Galeon Gdynia
20-22.10Mistrzostwa PolskiSenior
23-25.10Turniej Nadziei OlimpijskichU-12, U-14
29.10Mistrzostwa PolskiMłodzikKielce
05.11Otwarty Puchar Polski im. J. WiśniewskiegoKadetBytom
05.11Mistrzostwa Pomorza w JudoDzieciGdyniaWKS Flota Gdynia
05.11Festiwal Judo DzieciDzieci 2010-11, 2012-13, 2014-15GrudziądzUKS Olimpia Grudziądz
06.11RandoriKadetBytom
11.11Memoriał Jigoro Kano (International Judo League)U15 (2008-09), U13 (2010-11), U11 (2012-14)PoznańAkademia Judo Poznań
12-13.11Camp z gwiazdąPoznańAkademia Judo Poznań
12-13.11RandoriMłodzież, Junior, KadetPZ Judo
19-20.11Drużynowe MP (Klubowe i Województw)Junior, KadetPZ Judo
26.11Otwarty Puchar Polski Juniorów MłodszychKadetOleśnica
26.11Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Dzieci, Mini Judo Cup DzieciDzieci 2009-10, 2011-12, 2013 i młodsiBydgoszczUKS 10 Bydgoszcz
27.11Oleśnica CupJuniorOleśnica
03.12Turniej Rankingowy MłodzikówMłodzikSzubinLKS Szubinianka
03.12Turniej Gwiazdkowy DzieciDzieciSzubinLKS Szubinianka
03.12Mikołajkowy Turniej Judo DzieciDzieciElblągUKS Tomita Elbląg
10-11.12RandoriMłodzież, Junior, KadetPZ Judo