XXVI Turniej Judo im. Antoniego Reitera 2016-11-26 Gdańsk
Wyniki
Zawodnicy
Medale
Statystyki
Kategorie
U14(F)-36
(PDF)
U14(F)-44
(PDF)
U14(F)-52
(PDF)
U14(F)-57
(PDF)
U14(F)-63
(PDF)
U14(F)+70
(PDF)
U14(M)-34
(PDF)
U14(M)-38
(PDF)
U14(M)-42
(PDF)
U14(M)-46
(PDF)
U14(M)-50
(PDF)
U14(M)-55
(PDF)
U14(M)-60
(PDF)
U14(M)-66
(PDF)
U14(M)-73
(PDF)
U14(M)-81
(PDF)
U14(M)+81
(PDF)
Zawodnicy
Imię
Klub
Kategoria
Msc.
ALEKSANDROWICZ Miłosz
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-55
3.
BALCEROWSKI Alan
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-38
2.
BARAŃSKI Jakub
UKS-47 Bushido Morus Szczecin
U14(M)-60
1.
BASZCZYŃSKI Miłosz
Stowarzyszenie Sportowe Judo Kwidzyn
U14(M)+81
2.
BIERNACKI Karol
UKS De La Salle Gdańsk
U14(M)-73
2.
BINDEK Bartosz
SGKS Wybrzeże Gdańsk
U14(M)-66
2.
BRUHNKE Wojciech
SGKS Wybrzeże Gdańsk
U14(M)-42
5.
BŁAWAT Maciej
Sekcja Sport Gdańsk
U14(M)-46
7.
CHOLEWIŃSKI Kacper
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-38
3.
CIESIELSKI Kajetan
UKS Galeon Gdynia
U14(M)-46
5.
DRYGAS Barbara
UKS Galeon Gdynia
U14(F)-36
1.
DYTKIEWICZ Jakub
SGKS Wybrzeże Gdańsk
U14(M)-60
7.
DZIECIELSKI Kamil
UKS SIMBA Reda
U14(M)-50
3.
DZIKOWSKI Mateusz
UKS-47 Bushido Morus Szczecin
U14(M)-42
3.
GAZECKI Igor
UKS SIMBA Reda
U14(M)-42
-
GOSTOMSKI Kuba
UKS Judo Sensei Płock
U14(M)-81
2.
GOŁOJUCH Katarzyna
TSJ Gryf Słupsk
U14(F)-44
2.
GROTT Paweł
Aquastacja Judo Gdańsk
U14(M)-46
5.
GRYNCZYŃSKI Paweł
Akademia Judo Dragon Gdynia
U14(M)-66
3.
GÓRECKA Nikola
SGKS Wybrzeże Gdańsk
U14(F)-57
3.
GÓRKA Nadia
Jaguar Gdańsk
U14(F)-44
3.
JADCZYK Jędrzej
UKS-47 Bushido Morus Szczecin
U14(M)+81
1.
JAKUBOWSKI Mikołaj
UKS SIMBA Reda
U14(M)-60
3.
JAKUBOWSKI Oskar
UKS SIMBA Reda
U14(M)-60
5.
JĘCZEWSKI Jakub
TSJ Gryf Słupsk
U14(M)-50
-
KANTOR Antoni
UKS De La Salle Gdańsk
U14(M)-38
5.
KAPUŚCIŃSKI Marcin
UKS-47 Bushido Morus Szczecin
U14(M)-81
1.
KIKOLSKI Maciej
UKS Judo Sensei Płock
U14(M)-50
3.
KORZENIOWSKI Karol
UKS Galeon Gdynia
U14(M)-60
3.
KOTLIK Marcin
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-38
1.
KOTŁOWSKI Jan
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-50
2.
KOTŁOWSKI Michał
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-42
1.
KUCHARSKI Antoni
Aquastacja Judo Gdańsk
U14(M)-66
1.
KUCZYŃSKI Jakub
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-46
1.
KULCZAKIEWICZ Adam
UKS Judo Sensei Płock
U14(M)-50
5.
KULWAS Olaf
TSJ Gryf Słupsk
U14(M)-55
3.
KŁODAWSKI Stanisław
Jaguar Gdańsk
U14(M)-46
-
LEWANDOWSKI Wiktor
MKS Olimpijczyk Włocławek
U14(M)-55
1.
LINOWSKA Rozalia
UKS Judo Sensei Płock
U14(F)-52
2.
MALINOWSKI Szymon
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-73
3.
MARUSZAK Dominika
KS AZS AWFiS Gdańsk
U14(F)-52
1.
MAZERAND Krzysztof
SGKS Wybrzeże Gdańsk
U14(M)-42
7.
MAŚLANKA Krzysztof
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-46
3.
MELKOWSKI Adam
Stowarzyszenie Sportowe Judo Kwidzyn
U14(M)-50
7.
MIKOŁAJCZYK Katarzyna
TSJ Gryf Słupsk
U14(F)-63
1.
MIOTEK Martyna
GKS Olimpia Grudziądz
U14(F)+70
1.
MORAWSKA Wiktoria
TSJ Gryf Słupsk
U14(F)-57
2.
MOSKWA Maciej
SGKS Wybrzeże Gdańsk
U14(M)-46
7.
MUSZYŃSKA Paulina
SGKS Wybrzeże Gdańsk
U14(F)-63
2.
NIEWIADOMSKI Michał
UKS De La Salle Gdańsk
U14(M)-38
5.
NIEZNALSKI Jakub
TSJ Gryf Słupsk
U14(M)-42
3.
NIKIEL Jakub
Bushi Toruń
U14(M)-46
-
PALMOWSKI Mateusz
MKS Olimpijczyk Włocławek
U14(M)-50
7.
PAWLIKOWSKI Bartłomiej
GKS Olimpia Grudziądz
U14(M)-46
3.
PENAR Nina
UKS MIFUNE GDAŃSK
U14(F)-36
2.
PIRCZEWSKI Szymon
UKS-47 Bushido Morus Szczecin
U14(M)-73
3.
PŁACHTA Alicja
UKS Grizzly Gdańsk
U14(F)-57
-
RAINKO Mateusz
Aquastacja Judo Gdańsk
U14(M)-34
2.
RUDZIŃSKA Marcelina
SGKS Wybrzeże Gdańsk
U14(F)-63
3.
RYBICKI Sebastian
UKS Judo Sensei Płock
U14(M)-46
2.
RYDZEWSKI Janusz
TSJ Gryf Słupsk
U14(M)-55
2.
SAMULEWSKI Maksymilian
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-34
1.
SAŁATA Adrian
UKS Grizzly Gdańsk
U14(M)-38
3.
SKRODZKI Jakub
UKS OPTY Gdynia
U14(M)-60
5.
SMYKOWSKA Aleksandra
GKS Żukowo
U14(F)-57
-
SORDYL Jakub
UKS Galeon Gdynia
U14(M)-73
1.
SYSKA Agata
KS AZS AWFiS Gdańsk
U14(F)-44
1.
SZADEJKO Bartłomiej
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-50
1.
SZYSZKOWSKI Kazimierz
KS AZS AWFiS Gdańsk
U14(M)-38
7.
TER-VARDAYAN Hovhanes
GKS Olimpia Grudziądz
U14(M)-42
7.
WILCZEWSKA Marta
GKS Żukowo
U14(F)-57
3.
WILEŃSKA Maja
UKJ Yuko Józefów
U14(F)-57
1.
ZAJĄC Daniel
TSJ Gryf Słupsk
U14(M)-60
2.
ŁOWICKI Michał
KS AZS AWFiS Gdańsk
U14(M)-46
-
ŚWIDERSKI Dawid
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-42
2.
ŚWITLIK Dominik
UKS-47 Bushido Morus Szczecin
U14(M)-42
5.
ŻABA Szymon
UKS Judo Sensei Płock
U14(M)-81
3.
ŻÓŁKIEWICZ Sebastian
UKS Conrad Gdańsk
U14(M)-50
5.