XXVI Turniej Judo im. Antoniego Reitera 2016-11-26 Gdańsk

Kategorie

Wyniki

U10-24 (9)
1.GÓRSKI OskarSekcja Sport Gdańsk
2.SZCZOTKOWSKI HubertUKS Galeon Gdynia
3.ZDZIEBŁOWSKI PiotrUKS Galeon Gdynia
3.BOSAK FranekAquastacja Judo Gdańsk
5.WÓJTOWICZ MaksymilianGKS Żukowo
5.MAŃSKI SewerynUKS Conrad Gdańsk
7.OSENKA WiktorGKS Olimpia Grudziądz
7.BUCZEK JulekAkademia Judo Dragon Gdynia
U10-27 (32)
1.RADLAK MaciejUKS MIFUNE GDAŃSK
2.MARCHLEWSKI KacperUKS Conrad Gdańsk
3.MAŃKOWSKA MartaGKS Olimpia Grudziądz
3.CZENKUSZ WitoldUKS De La Salle Gdańsk
5.SZRAM ElizaGKS Olimpia Grudziądz
5.PIWOŃSKI JanUKS De La Salle Gdańsk
7.DOBROWOLSKI PawełUKS OPTY Gdynia
7.BERNATOWICZ KorneliaUKS Galeon Gdynia
U10-30 (40)
1.POHODIN IliaUKS Conrad Gdańsk
2.SIBIGA WitoldUKS MIFUNE GDAŃSK
3.SAMULEWSKI JakubUKS Conrad Gdańsk
3.PYLYPCHAK AnatoliiKS AZS AWFiS Gdańsk
5.SAMULEWSKI KsaweryUKS Conrad Gdańsk
5.RYCHTER TomaszUKS Grizzly Gdańsk
7.UNIJAT BartoszTSJ Gryf Słupsk
7.WIELICKI PatrykJaguar Gdańsk
U10-33 (22)
1.ZWIĄZEK MateuszUKJ Yuko Józefów
2.KALINOWSKI FilipGKS Olimpia Grudziądz
3.MORKA NatanUKS Conrad Gdańsk
3.KACZOROWSKI OskarUKS Conrad Gdańsk
5.GÓRCZYŃSKI AdamUKS Conrad Gdańsk
5.SZYSZKO NikodemGKS Żukowo
7.GAZECKA PolaUKS SIMBA Reda
7.BUTOWSKI DominikGKS Żukowo
U10-36 (22)
1.KREFT DominikaUKS Conrad Gdańsk
2.MARUSZAK FranciszekUKS MIFUNE GDAŃSK
3.SŁOŃSKI FilipAquastacja Judo Gdańsk
3.WÓJCIK MarcinTSJ Gryf Słupsk
5.MOLIK AdamUKS Grizzly Gdańsk
5.DUDEK AntoniAquastacja Judo Gdańsk
7.WROŃSKI IgorAkademia Judo Dragon Gdynia
7.SMYKOWSKI ArturGKS Żukowo
U10-39 (11)
1.STOGOWSKA WeronikaUKS SIMBA Reda
2.SEBASTIAŃSKI WiktorSekcja Sport Gdańsk
3.WRÓBLEWSKI PawełUKS SIMBA Reda
3.STASIAK ZofiaUKS Conrad Gdańsk
5.MAŁKOWSKI Kacper Jaguar Gdańsk
5.RUTKOWSKI MichałTSJ Gryf Słupsk
7.TABOR JuliaSekcja Sport Gdańsk
7.SKRZYPEK KlaudiaAkademia Judo Dragon Gdynia
U10-43 (9)
1.CYBULA ArturGKS Żukowo
2.HELOWICZ HubertUKS Grizzly Gdańsk
3.STATNIK MajaAkademia Judo Dragon Gdynia
3.SZUBERT FilipUKS Conrad Gdańsk
5.ZÓŁTOWSKI Mateusz Jaguar Gdańsk
5.OSTASZ KubaUKS ADA JUDO FUN Gdańsk
7.ULIŃSKI KrzysztofUKS Conrad Gdańsk
7.NADSTAWNA AnetaGKS Żukowo
U10-47 (7)
1.FILIPOWICZ SebastianUKS Tomita Elbląg
2.SADECKI KacperUKS SIMBA Reda
3.KROT KrzysztofUKS MIFUNE GDAŃSK
3.JURKIEWICZ TomaszUKS Conrad Gdańsk
5.KRYŃSKI KonradUKS Conrad Gdańsk
5.RYTLEWSKI BorysJaguar Gdańsk
7.KOREJWO AlicjaUKS Grizzly Gdańsk
U10-52 (3)
1.SZUROWSKI AdrianUKS OPTY Gdynia
2.GROTHA SzymonGKS Żukowo
3.KOWALEWSKI TymonUKS SIMBA Reda
U10+52 (5)
1.ROSZAK PawełUKS Galeon Gdynia
2.GAJEWSKI SzymonUKS Conrad Gdańsk
3.SNARSKI JanGKS Olimpia Grudziądz
3.BIAŁK NikodemUKS SIMBA Reda