logo IJL
logo ERASMUS
logo MASTERS
logo IMS
logo GDANSK

Kalendarz startów
DataNazwa zawodówRocznikiMiejscowośćInformacje
17-18.04Puchar PolskiMłodzikZamośćLegion Zamość
08.05COPERNICUS JUDO CUP
Otwarte Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego
Junior Mł.ToruńKomunikat
08.05COPERNICUS JUDO CUP
Otwarty turniej rankingowy młodzików
MłodzikToruńKomunikat
08.05Masuria Judo Cup 32006-07
2008-09
2010-11
2012-13
EłkShamo Ełk
08-09.05Puchar Europy EJUJuniorKowno
15-16.05Puchar Europy EJUJunior Mł.Bielsko-BiałaEJU, PZ Judo
17-19.05Randori MiędzynarodoweJunior Mł.Bielsko - BiałaEJU, PZ Judo
21-23.05Akademickie Mistrzostwa PolskiMłodzieżPiła
22.05Mistrzostwa Polski WeteranówWeteranLuboń
22-23.05Puchar Europy EJUJunior Mł.Coimbra
22-23.05XIII Memoriał Józefa MatrackiegoMłodzik
Dzieci
Olsztyn
23.05Turniej Rankingowy MłodzikówMłodzikSzubinLKS Szubin
23.05Turniej o Puchar Burmistrza Szubina DzieciDzieciSzubinLKS Szubin
28.05Baltic Cup Dzieci2008-09
2010-11
GdyniaUKS Opty
29-30.05Puchar Polski Baltic CupMłodzik
Junior Mł.
GdyniaUKS OPTY
29.05XXIV Ogólnopolski Turniej Judo Pamięci Ewy Larysy KrauseMłodzik
Dzieci
DąbrowaUKS TORI DĄBROWA
31.05-01.06Randori MiędzynarodoweGdyniaUKS OPTY
05-06.06Puchar Europy EJUJuniorBirmingham
06-13.06Mistrzostwa Świata SeniorówSeniorBudapeszt
12-13.06Puchar Europy EJUJuniorMalaga
19-20.06International Judo League2005-06
2007-08
2009-10
2011-13
BytomUKS Feniks Bytom
19-20.06Puchar Europy SeniorówSeniorCelje
19-20.06Puchar Europy EJUJuniorPoznańEJU/PZJ
21-23.06Randori MiędzynarodoweJuniorPoznańEJU/PZJ
25-26.06OOM – Mistrzostwa PolskiJunior Mł.MSiT
26-27.06Puchar Europy EJUJuniorSarajewo
27.06Drużynowe Mistrzostwa Polski (mixed)Junior Mł.MSiT
03-04.07Puchar Europy EJUJunior Mł.Teplice
10-11.07Puchar Europy SeniorówSeniorWinterthurSUI
10-11.07Puchar Europy EJUJuniorPaks
17-18.07Puchar Europy EJUJuniorPraga
24-25.07Puchar Europy EJUJuniorBerlin
31.07-01.08Puchar Europy EJUJuniorBukareszt
14-15.08Puchar Europy EJUJuniorSt Petersburg
17-19.08Mistrzostwa Europy Junior Mł.Junior Mł.Ryga
09-12.09Mistrzostwa Europy JuniorówJuniorLuksemburg
18.09X Grizzly Judo CupDzieciGdańsk ZSO nr2KJ GRIZZLY
18.09Międzynarodowy Turniej Judo im. Zbigniewa KwiatkowskiegoMłodzik
2008-09
2010-11
SłupskTS Gryf
19.09KONGRES WYBORCZYWarszawaPZ Judo
19.09IV Mistrzostwa Pomorza Weteranów w JudoWeteraniGdańsk ZSO nr2KJ GRIZZLY
25.09Warsaw Judo Open (Puchar Polski)MłodzikWarszawaUKJ Ryś W-wa
25.09XI Żukovia Judo CupMłodzik
Dzieci
ŻukowoGKS Żukowo
26.09Warsaw Judo Open (Puchar Polski)Junior
Junior Mł.
WarszawaUKJ Ryś W-wa
27-28.09Randori MiędzynarodoweWarszawaUKJ Ryś W-wa
01-02.10Mistrzostwa PolskiSeniorOpoleOZJ
03.10Drużynowe Mistrzostwa Polski (mixed)SeniorOpoleOZJ
09.10XXIV Drużynowy Turniej Dzieci w Judo2008-09
2010-11
GdyniaUKS Galeon Gdynia
09-10.10International Judo League2007-08
2009-10
2011-13
WarszawaLegia Warszawa
10.10Turniej Międzynarodowy im. Tadeusza Naskręta (Puchar Polski)JuniorSochaczewUKS Orkan Sochaczew
16-17.10Puchar PZ JudoU-12
U14
WarszawaPZ Judo
23.10Międzywojewódzkie Mistrzostwa MłodzikówMłodzikKoszalin
23-24.10XI Memoriał Jigoro Kano (International Judo League)2007-08
2009-10
2011-13
PoznańAkademia Judo Poznań
23-24.10Puchar Europy EJUJunior Mł.Koper SLO
23-24.10Międzynarodowe Randori z okazji 20 lecia Kodokan SzczecinSzczecinKodokan Szczecin
05-07.11Mistrzostwa Europy MłodzieżyMłodzież
06.11Memoriał im. Józefa Wiśniewskiego (Puchar Polski)Junior Mł.BytomCzarni Bytom
6.11Festiwal Judo Dzieci2007-08
2009-10
2011-12
tylko chłopcy
GrudziądzUKS Olimpia Grudziądz
06-07.11Międzynarodowy Camp z okazji 20 lecia Kodokan SzczecinSzczecinKodokan Szczecin
14.11XXX Turniej Judo im. Antoniego Reitera (International Judo League)2007-08
2009-10
2011-13
GdańskUKS Conrad Gdansk
14-15.11Drużynowe MP WojewództwJunior Mł.PZJudo
13.11XXIX Mistrzostwa Pomorza w JudoDzieciGdyniaWKS Flota
13.11Mistrzostwa woj. Kujawsko - Pomorskiego2008-09
2010-11
BydgoszczUKS 10 Bydgoszcz
13.11Mini Judo Cup Dzieci2012-13
2014-15
BydgoszczUKS 10 Bydgoszcz
13.11Drużynowe MP WojewództwMłodzikPZJudo
13.11Puchar Europy EJUJunior Mł.Gyor HUN
20.11Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy (Puchar Polski)Junior Mł.OleśnicaKS JUDO Tigers
21.11Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy (Puchar Polski)JuniorOleśnicaKS JUDO Tigers
22-24.11Randori MiędzynarodoweJunior
Junior Mł.
OleśnicaKS JUDO Tigers
27-28.11Mistrzostwa PolskiMłodzikPiłaUKS 6 Piła
04.12Gdańskie LwyDzieciGdańskAZS AWFiS
04-05.12XXX Turniej Judo im. Antoniego Reitera (International Judo League)2007-08
2009-10
2011-13
OpoleAZS Judo Opole
11.12Otwarte Mistrzostwa woj. Kujawsko - Pomorskiego MłodzikówMłodzikSzubinLKS Szubin
11.12Turniej o Puchar Burmistrza Szubina DzieciDzieciSzubinLKS Szubin