logo IJL
logo ERASMUS
logo MASTERS
logo IMS
logo GDANSK

Kalendarz startów
DataNazwa zawodówRocznikiMiejscowośćInformacje
30.03Mistrzostwa Regionu (eliminacje do OOM)Junior Mł.JezierzyceKomunikat
06.04Otwarte Mistrzostwa Województwa Copernicus Judo CupU16 (2004-2005)
U14 (2006-2007)
U12 (2008-2009)
U10 (2010 i młodsi)
ToruńKomunikat
06.04Judo Legia Cup 2019Młodzik
Dzieci
WarszawaLegia Warszawa
06.04Judo Legia Cup 2019MastersiWarszawaLegia Warszawa
06.04Otwarte Mistrzostwa Województwa Copernicus Judo CupJunior Mł. (2002-2005)ToruńKomunikat
13.04IJLU17
U15 (2005-06)
U13 (2007-08)
U11 (2009-11)
BytomKomunikat
13.042 Masuria Judo CupU16 (2004-05)
U14 (2006-07)
U12 (2008-09)
U10 (2010-11)
EłkKJ Shamo Ełk
14.04IJL - Camp-BytomKomunikat
26-27.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa PolskiJunior Mł.KielceMSiT
27-28.0432. Budapest KupaJunior Mł.
Młodzik
Dzieci
Budapeszt-
27.04X Żukovia Judo CupU16 (2004-2005)
U14 (2006-2007)
U12 (2008-2009)
U10 (2010-2011)
ŻukowoKomunikat
28.04Drużynowe Mistrzostwa PolskiJunior Mł.KielceMSiT
04.05Mistrzostwa PolskiMłodzieżKąty WrocławskieJuwenia Wrocław
05.05Drużynowe Mistrzostwa PolskiMłodzieżKąty WrocławskieJuwenia Wrocław
11.05Otwarte Mistrzostwa Województwa MłodzikówMłodzikSzubinKPZ Judo
11.05Otwarte Mistrzostwa SzubinaDzieciSzubinLKS Szubinianka
18-19.05Puchar Europy EJUJunior Mł.Bielsko-BiałaEJU/PZ Judo
18.05Turniej MajowyMłodzicy
Dzieci
JezierzyceUKS Piast Wrzeście
20-22.05Randori MiędzynarodoweJunior Mł.Bielsko - BiałaPZ Judo
25.05XII Memoriał Józefa MatrackiegoU16 (2004-05)
U14 (2006-07)
OlsztynGwardia Olsztyn
26.05Puchar PolskiSenior--
31.05Judo Baltic CupU14 (2006-07)
U12 (2008-09)
GdyniaUKS Opty Gdynia
01.06Puchar Polski - Judo Baltic CupJunior
Młodzik
GdyniaUKS Opty Gdynia
01.06XXIII Ogólnopolski Turniej Judo Pamięci Ewy-Larysy KrauseMłodzik
Dzieci
DąbrowaZPZ Judo
01.06VIII Otwarte Mistrzostwa ŻninaDzieciŻninUKS Piątka Żnin
02.06Puchar Polski - Judo Baltic CupJunior Mł.GdyniaUKS Opty Gdynia
03-04.06Randori KrajoweJunior Mł.GdyniaUKS Opty Gdynia
08.06VIII Puchar Polski MastersMastersiPłockJudo Kano Płock
15.06Solanin Cup 2019U16 (2004-05)
U14 (2006-07)
U12 (2008-09)
U10 (2010-11)
Nowa SólUKS Olimp Nowa Sól
16.06Camp-Nowa SólUKS Olimp Nowa Sól
27-30.06Mistrzostwa EuropyJunior Mł.WarszawaEJU/ PZJudo
03-04.08Puchar Europy EJUJunior-EJU/PZ Judo
05-08.08Randori MiędzynarodoweJunior-EJU/PZ Judo
15-26.08Camp-Crikvenica (Chorwacja)-
14.09Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza Naskręta (OPP)JuniorSochaczewUKS Orkan Sochaczew
15.09MMM - eliminacje do MPMłodzikKoszalinZPZJudo
20-21.09Mistrzostwa PolskiSeniorRybnikPolonia Rybnik
21.09IJLU15 (2005-06)
U13 (2007-08)
U11 (2009-11)
Kąty WrocławskieMKS Juvenia Wrocław
21.09XVII Międzynarodowy Turniej Judo im. Z. KwiatkowskiegoMłodzik
Dzieci
SłupskTS Judo Gryf
22.09IJL - Camp-Kąty WrocławskieMKS Juvenia Wrocław
22.09Drużynowe Mistrzostwa PolskiSeniorRybnikPolonia Rybnik
28-29.09Warsaw Judo Open (OPP)Junior
Junior Mł.
WarszawaUKJ Ryś Warszawa
30.09-1.10Randori MiędzynarodoweJunior
Junior Mł.
WarszawaUKJ Ryś Warszawa
05.10IJLU15 (2005-06)
U13 (2007-08)
U11 (2009-11)
WarszawaLegia Warszawa
06.10IJL - Camp-WarszawaLegia Warszawa
12.10XXII Drużynowy Turniej Dzieci w JudoU13 (2007-08)
U11 (2009-10)
GdyniaUKS Galeon Gdynia
19-20.10Mistrzostwa PolskiMłodzikJastrzębie ZdrójKoka Jastrzębie
26-27.10IJL - XI Memoriał im. Jigoro Kano-PoznańAkademia Judo Poznań
26.10XXVI Mistrzostwa PomorzaDzieciGdyniaWKS Flota Gdynia
26.10Turniej Dzieci z okazji 20-lecia UKS KodokanDzieciToruńUKS Kodokan
09.11Memoriał im. Józefa Wiśniewskiego (OPP)Junior Mł.BytomGKS Czarni Bytom
09.11Festiwal Judo DzieciDzieciGrudziądzGKS Olimpia Grudziądz
10.11Randori krajoweJunior Mł.BytomGKS Czarni Bytom
10.11Mistrzostwa Polski WeteranówMastersiKrakówT.S. Wisła Kraków
16.11IJL - 29 Turniej Judo im. A. ReiteraU15 (2005-06)
U13 (2007-08)
U11 (2009-11)
GdańskUKS Conrad Gdańsk
16.11V Turniej Mini - Judo Cup DzieciU13 (2007-08)
U11 (2009 -10)
U9 (2011-12)
U7 (2013-14)
BydgoszczUKS 10 Bydgoszcz
17.11IJL - CampDzieci , MłodzikGdańskUKS Conrad Gdańsk
17.11Puchar Polski MastersSeniorWarszawaPZ Judo
23-24.11Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy (OPP)Junior
Junior Mł.
OleśnicaDZ Judo Wrocław
25-28.11Randori MiędzynarodoweJunior
Junior Mł.
OleśnicaDZ Judo Wrocław
30.11Drużynowe MP - województwJunior Mł.WarszawaPZ Judo
30.11Gdańskie LwyDzieciGdańskAZS AWFiS Gdańsk
01.12Drużynowe MP - województwMłodzikWarszawaPZ Judo
07.12XII Gwiazdkowy Turniej Dzieci i MłodzikówMłodzik
Dzieci
SzubinLKS Szubinianka Szubin
07.12X Mikołajkowy Turniej Tomita CupDzieciElblągUKS Tomita Elbląg
14.12Turniej MikołajkowyU14 (2006-07)
U12 (2008-09)
U10 (2010-12)
OlsztynTS Gwardia Olsztyn