logo IJL
logo ERASMUS
logo MASTERS
logo IMS
logo GDANSK

Kalendarz startów
DataNazwa zawodówRocznikiMiejscowośćInformacje
26.05Puchar PolskiSenior--
31.05Judo Baltic CupU14 (2006-08)
U12 (2008-10)
GdyniaKomunikat
01.06Puchar Polski - Judo Baltic CupU21 (1999-2003)
U16 (2004-06)
GdyniaKomunikat
01.06XXIII Ogólnopolski Turniej Judo Pamięci Ewy-Larysy KrauseMłodzik
Dzieci
DąbrowaZPZ Judo
01.06VIII Otwarte Mistrzostwa ŻninaDzieciŻninUKS Piątka Żnin
02.06Puchar Polski - Judo Baltic CupU18 (2002-2004)GdyniaKomunikat
03-04.06Randori KrajoweJunior Mł.GdyniaKomunikat
08.06VIII Puchar Polski MastersMastersiPłockKomunikat
15.06Solanin Cup 2019U16 (2004-05)
U14 (2006-07)
U12 (2008-09)
U10 (2010-11)
Nowa SólUKS Olimp Nowa Sól
16.06Camp-Nowa SólUKS Olimp Nowa Sól
27-30.06Mistrzostwa EuropyJunior Mł.WarszawaEJU/ PZJudo
03-04.08Puchar Europy EJUJunior-EJU/PZ Judo
05-08.08Randori MiędzynarodoweJunior-EJU/PZ Judo
15-26.08Camp-Crikvenica (Chorwacja)-
14.09MMM - eliminacje do MPMłodzikKoszalinKomunikat
14.09Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza Naskręta (OPP)JuniorSochaczewUKS Orkan Sochaczew
20-21.09Mistrzostwa PolskiSeniorRybnikPolonia Rybnik
21.09IJLU15 (2005-06)
U13 (2007-08)
U11 (2009-11)
Kąty WrocławskieMKS Juvenia Wrocław
21.09XVII Międzynarodowy Turniej Judo im. Z. KwiatkowskiegoMłodzik
Dzieci
SłupskTS Judo Gryf
22.09IJL - Camp-Kąty WrocławskieMKS Juvenia Wrocław
22.09Drużynowe Mistrzostwa PolskiSeniorRybnikPolonia Rybnik
28-29.09Warsaw Judo Open (OPP)Junior
Junior Mł.
WarszawaUKJ Ryś Warszawa
30.09-1.10Randori MiędzynarodoweJunior
Junior Mł.
WarszawaUKJ Ryś Warszawa
05.10IJLU15 (2005-06)
U13 (2007-08)
U11 (2009-11)
WarszawaLegia Warszawa
06.10IJL - Camp-WarszawaLegia Warszawa
12.10XXII Drużynowy Turniej Dzieci w JudoU13 (2007-08)
U11 (2009-10)
GdyniaUKS Galeon Gdynia
19-20.10Mistrzostwa PolskiMłodzikJastrzębie ZdrójKoka Jastrzębie
26-27.10IJL - XI Memoriał im. Jigoro Kano-PoznańAkademia Judo Poznań
26.10XXVI Mistrzostwa PomorzaDzieciGdyniaWKS Flota Gdynia
26.10Turniej Dzieci z okazji 20-lecia UKS KodokanDzieciToruńUKS Kodokan
09.11Memoriał im. Józefa Wiśniewskiego (OPP)Junior Mł.BytomGKS Czarni Bytom
09.11Festiwal Judo DzieciDzieciGrudziądzGKS Olimpia Grudziądz
10.11Randori krajoweJunior Mł.BytomGKS Czarni Bytom
10.11Mistrzostwa Polski WeteranówMastersiKrakówT.S. Wisła Kraków
16.11IJL - 29 Turniej Judo im. A. ReiteraU15 (2005-06)
U13 (2007-08)
U11 (2009-11)
GdańskUKS Conrad Gdańsk
16.11V Turniej Mini - Judo Cup DzieciU13 (2007-08)
U11 (2009 -10)
U9 (2011-12)
U7 (2013-14)
BydgoszczUKS 10 Bydgoszcz
17.11IJL - CampDzieci , MłodzikGdańskUKS Conrad Gdańsk
17.11Puchar Polski MastersSeniorWarszawaPZ Judo
23-24.11Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy (OPP)Junior
Junior Mł.
OleśnicaDZ Judo Wrocław
25-28.11Randori MiędzynarodoweJunior
Junior Mł.
OleśnicaDZ Judo Wrocław
30.11Drużynowe MP - województwJunior Mł.WarszawaPZ Judo
30.11Gdańskie LwyDzieciGdańskAZS AWFiS Gdańsk
01.12Drużynowe MP - województwMłodzikWarszawaPZ Judo
07.12XII Gwiazdkowy Turniej Dzieci i MłodzikówMłodzik
Dzieci
SzubinLKS Szubinianka Szubin
07.12X Mikołajkowy Turniej Tomita CupDzieciElblągUKS Tomita Elbląg
14.12Turniej MikołajkowyU14 (2006-07)
U12 (2008-09)
U10 (2010-12)
OlsztynTS Gwardia Olsztyn