logo IJL
logo ERASMUS
logo PNWM
logo MASTERS
logo IMS
logo GDANSK

Kalendarz startów
DataNazwa zawodówRocznikiMiejscowośćInformacje
04.04Puchar PZ JudoU14 (2007-2008)
U12 (2009)
WarszawaUKJ Ryś Warszawa
04.04Mistrzostwa PolskiWeteranPoznańAkademia Judo Poznań
04-05.04Puchar EuropyJunior Mł.Teplice (Czechy)EJU
05.04CAMPU14 (2007-2008)
U12 (2009)
WarszawaUKJ Ryś Warszawa
18.04Mistrzostwa PolskiMłodzieżLuboń
18.04Copernicus Judo Cup - Otwarte Mistrzostwa ToruniaU18 (2003-2006)
U16 (2005-2007)
U14 (2007-2008)
U12 (2009-2010)
U10 (2011 i młod
ToruńKomunikat
19.04Drużynowe Mistrzostwa Polski (mix)MłodzieżLuboń
19.04Puchar PolskiMłodzikBielsko-BiałaPTS Janosik Bielsko-Biała
24-25.04OOM – Mistrzostwa PolskiJunior Mł.ZamośćUKS Legion Zamość
26.04Drużynowe Mistrzostwa Polski (mix)Junior Mł.ZamośćUKS Legion Zamość
09-10.05Puchar EuropyJuniorKowno (Litwa)EJU
09-10.05Puchar EuropyJunior Mł.Napoca Cluj (Rumunia)EJU
16.05Turniej MajowyDzieciJezierzyceUKS Piast Wrzeście
16-17.05Puchar EuropyJunior Mł.Bielsko-BiałaEJU/PZ Judo
18-20.05Randori MiędzynarodoweJunior Mł.Bielsko-BiałaEJU/PZ Judo
23.05Puchar PolskiSeniorPiłaUKS 6 Piła
31.05Puchar Polski - Judo Baltic CupJunior Mł.
Młodzik
GdyniaUKS Opty Gdynia
01-02.06Randori MiędzynarodoweGdyniaUKS Opty Gdynia
06-07.06Mistrzostwa Europy w KataSeniorJózefówEJU/ PZ Judo
13.06Solanin CupMłodzik
Dzieci
Nowa SólOlimp Nowa Sól
13.06IX Puchar Polski MastersWeteranPłockUKS Judo Kano Płock
20-21.06Puchar Europy EJUJuniorPoznańEJU/ PZ Judo
22-24.06Randori MiędzynarodoweJuniorPoznańEJU/ PZ Judo
02-05.07Mistrzostwa EuropyJunior Mł.Ryga (Łotwa)EJU
18-19.07Puchar EuropyJuniorPraga (Czechy)EJU
31.08-1.09Mistrzostwa Świata w KataWeteranKrakówIJF/EJU/PZJudo
02-05.09Mistrzostwa ŚwiataWeteranKrakówIJF/EJU/PZJudo
03-06.09Mistrzostwa EuropyJuniorLuxemburgEJU
04-05.09Puchar PZ JudoU14 (2007-2008)
U12 (2009)
KrakówKZ Judo
06.09OPP/Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza NaskrętaJuniorSochaczewUKS Orkan Sochaczew
12.09Międzyregionalne Mistrzostwa MłodzikówMłodzikBydgoszczKPZ JUDO
19.09Międzynarodowy Turniej Judo im. Zbigniewa KwiatkowskiegoMłodzik
Dzieci
SłupskTS Gryf Słupsk
19.09IJL Kąty WrocławskieU15 (2006-2007)
U13 (2008-2009)
U11 (2010-2012)
Kąty WrocławskieMKS Juvenia Wrocław
20.09IJL CampKąty WrocławskieMKS Juvenia Wrocław
26.09OPP/ Warsaw Judo OpenMłodzikWarszawaUKJ Ryś Warszawa
26.09Zukovia CupDzieciŻukowoGKS Żukowo
27.09OPP/ Warsaw Judo OpenJunior
Junior Mł.
WarszawaUKJ Ryś Warszawa
28-29.09Randori MiędzynarodoweJunior
Junior Mł.
WarszawaUKJ Ryś Warszawa
02-03.10Mistrzostwa PolskiSeniorTrzciankaUKS Copal Trzcianka
04.10Drużynowe Mistrzostwa Polski (mix)SeniorTrzciankaUKS Copal Trzcianka
10.10XXIII Drużynowy Turniej Dzieci w JudoDzieci (2007-2008
2009-2010)
GdyniaUKS Galeon Gdynia
IJL WarszawaU15 (2006-2007)
U13 (2008-2009)
U11 (2010-2012)
WarszawaJudo Legia Warszawa
IJL CampWarszawaJudo Legia Warszawa
17-18.10Koroska OpenJunior Mł.
Młodzik
Slovenij Gradec (Słowenia)Acron
24.10IJL PoznańPoznańAkademia Judo Poznań
25.10IJL CampPoznańAkademia Judo Poznań
07.11OPP/ Memoriał im. Józefa WiśniewskiegoJunior Mł.BytomGKS Czarni Bytom
07.11XXVIII Mistrzostwa PomorzaDzieciGdyniaWKS Flota Gdynia
14.11Drużynowe MP - województwJunior Mł.RybnikPolonia Rybnik
14.11Drużynowe MP - województwMłodzikRybnikPolonia Rybnik
14.11XXX Turniej Judo im. Antoniego Reitera (IJL)U15 (2006-2007)
U13 (2008-2009)
U11 (2010-2012)
GdańskUKS Conrad Gdańsk
15.11IJL CampGdańskUKS Conrad Gdańsk
21.11VI Mini Judo CupDzieci (2008-2015)BydgoszczUKS 10 Bydgoszcz
21.11OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa OleśnicyJunior Mł.OleśnicaKS JUDO Tigers
22.11OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa OleśnicyJuniorOleśnicaKS JUDO Tigers
23-24.11Randori MiędzynarodoweJunior
Junior Mł.
OleśnicaKS JUDO Tigers
28-29.11Mistrzostwa PolskiMłodzikPoznańWZ Judo
IJL OpoleU15 (2006-2007)
U13 (2008-2009)
U11 (2010-2012)
OpoleAZS Opole
IJL CampOpoleAZS Opole